content-manager.pl

Biznes IT Marketing Finanse

Finanse

TRIGONUM – dotacje unijne na rozwój firmy

Jako firma TRIGONUM oferujemy wsparcie dla przedsiębiorców w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych. To zewnętrzne dofinansowanie może z powodzeniem być wykorzystane na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej, dywersyfikację biznesu, czy też otwarcie nowej firmy. Od 2016 wspieramy klientów z całej Polski i pomagamy im w zdobywaniu środków w ramach dotacji i konkursów. Od tego czasu pozyskaliśmy już blisko 250 milionów złotych dotacji, a kwota ta rośnie z miesiąca na miesiąc. Jakie wsparcie oferujemy?

Przeprowadzimy Cię przez cały proces

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy mogą napotkać trudności praktycznie na każdym etapie ubiegania się o dotację, realizacji jej założeń, a także rozliczenia. W związku z tym naszym partnerom oferujemy kompleksowe wsparcie od samego początku procesu, aż po jego szczęśliwe zakończenie. Skuteczne ubieganie się o środki dotacyjne wymaga przygotowania merytorycznego w zakresie procedur unijnych, a także startowania w konkursach. Popełnienie błędów na etapie administracyjnym minimalizuje szanse na uzyskanie dotacji, dlatego warto w tym zakresie zaufać profesjonalistom. 

Jak to wygląda?

Na bazie wieloletniego doświadczenia nasz zespół ekspertów TRIGONUM wesprze klienta w przejściu przez proces suchą stopą. Pierwszym etapem będzie poprawne wypełnienie wniosku dotacyjnego, a także przełożenie Twoich planów rozwojowych na papier, zgodnie ze standardami przyjętymi w postępowaniu. Następnie pomożemy Ci w przeprocesowaniu przyjęcia środków, a także w ich wydatkowaniu zgodnie z przyjętą strategią i planem rozpisanym w konkursie dotacyjnym. Ostatnim etapem będzie rozliczenie projektu z instytucją dotującą. Od poprawności ostatniego etapu w dużej mierze zależy to, czy projekt zostanie przyjęty bez poprawek i zwrotu środków, czy jednak przedsiębiorca będzie musiał zwrócić część dotacji. Współpracując z nami, minimalizujecie ryzyko tego, że nie będziecie mogli skorzystać z pełnej puli przyznanej dotacji.

Dotacje dla klientów niezależnie od ich wielkości

Potrzeby i plany rozwojowe przedsiębiorców mogą mieć różną skalę. Wszystko zależy do wielkości biznesu, a także specyfiki funkcjonowania na danym rynku. W związku z tym specjaliści TRIGONUM do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny i przede wszystkim skupiają się na zrozumieniu Twoich potrzeb, a następnie pomagają w ich realizacji z wykorzystaniem środków unijnych. Współpracujemy z klientami z wielu branż, a na liście sukcesów mamy zarówno wielomilionowe dotacje, jak i kwoty nieprzekraczające kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nasza elastyczność i doświadczenie w tym zakresie sprawiają, że z powodzeniem pomożemy wielu klientom. Forma współpracy będzie dopasowana do realiów rynkowych. 

Klarowne rozliczenie współpracy

Od początku współpracy stawiamy na pełne zrozumienie z obu stron. Przedstawiamy czytelną formę rozliczenia. Te dzielimy na dwa etapy. Opłata wstępna jest określonym wspólnie ekwiwalentem za przygotowanie wniosku i udział w konkursie. Druga część rozliczenia to tzw. success fee, czyli profit dla TRIGONUM uzyskany z tytułu pozyskanych środków dotacyjnych. To sprawiedliwe podejście do klienta, dzięki czemu znaczna część naszego wynagrodzenia pobierana jest z dotacji, a nie bezpośrednio z budżetu naszego partnera. 

Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym w zakresie wspierania przedsiębiorców w pozyskiwaniu dotacji unijnych na rozwój działalności. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. 

Artykuł sponsorowany