content-manager.pl

Biznes IT Marketing Finanse

auta elektryczne Volkswagen
Finanse

Samochody elektryczne od Volkswagena

Nie da się ukryć, że nasza przyszłość leży w elektronice. Kiedy w mieszkaniu Edisona pod koniec XIX wieku zapaliła się żarówka, nikt jeszcze nie mógł przypuszczać, że prąd elektryczny stanie się tak istotnym paliwem napędowym – także dla samochodów. To co do niedawna było tylko melodią przyszłości (jeszcze 10 lat temu tylko 100 tysięcy aut elektrycznych na 900 milionów samochodów), stało się na naszych oczach rzeczywistością. Sprzyjają temu aktualne problemy paliwowe związane z powszechna recesją. Renomowana firma Volkswagen nie mogła pozostawać w tyle i również wypuściła na rynek linię nowoczesnych aut elektrycznych. Dzięki wprowadzeniu usług finansowania przez VW FS jeszcze nigdy nabycie takiego auta nie było tak proste!

Samochody elektryczne od Volkswagena

Jeżeli chodzi o auta elektryczne Volkswagen proponuje wszystko to, co zawierają popularne samochody tej marki w połączeniu z innowacyjnymi technologiami, które znacznie zmniejszają emisję dwutlenku węgla podczas jazdy. Innymi słowy, można korzystać z zalet elektromobilności, nie rezygnując wcale z osiągów silnika benzynowego. Na uwagę zasługują tutaj zwłaszcza modele ID.3 i ID.4, które (nomen omen) elektryzują swoimi osiągami, a prędkość i wydolność samochodów idzie tutaj w parze z nowoczesnym designem. Wyposażone są między innymi w reflektory LED z automatyczną regulacją zasięgu, systemy nawigacji satelitarnej i awaryjnego hamowania, a także czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Okresowo dostępna jest także aktualizacja oprogramowania – wystarczy tylko odwiedzić salon partnera Volkswagen, aby uaktualnić swój samochód elektryczny! Można także zdecydować się na model e-Golfa, auto wprost stworzone dla rodziny. Ten samochód charakteryzuje niezwykła płynność jazdy, dynamiczne osiągi oraz komfort, o który trudno w przypadku wersji benzynowych. Aby go podładować starczy prąd zmienny z gniazdka 230 V.

Auta elektryczne Volkswagen – opcje finansowania

VW FS (Volkswagen Financial Services) proponuje usługi bankowe, które pomagają sfinansować wyżej wymienione auta elektryczne. Na stole jest oferta pozwalająca na użytkowanie samochodu przy płaceniu wyjątkowo niskiej raty miesięcznej. Mowa o finansowaniu elektromobilności jak abonament. Rata oszacowane jest w tym wypadku na podstawie przewidywanej utraty wartości samochodu elektrycznego. Pod koniec zawartej umowy można podjąć decyzję o oddaniu auta i wybraniu jakiegoś nowego modelu, albo zdecydować się na wykup sprawdzonego w akcji samochodu. Warto podkreślić, że do zawarcia takiej transakcji nie jest potrzebny żaden wkład własny.