content-manager.pl

Biznes IT Marketing Finanse

Jak wybrać najlepszego dostawcę wody do biura
Lifestyle

Jak wybrać najlepszego dostawcę wody do biura?

Dla wielu firm na przestrzeni kilku ostatnich lat, biznesowym standardem stało się udostępnianie wody pitnej i to zarówno w przypadku pracowników, jak i gości lub klientów. Stąd też na rynku w ostatnim czasie powstało szereg wielu firm, zajmujących się dostarczaniem wody i dystrybutorów wody dla klientów biznesowych w postaci firm i instytucji oraz klientów prywatnych, chcących zaopatrzyć swoje gospodarstwo domowe w stały dostęp do wody źródlanej.

Dostawa wody do biura jest jedną z tych usług, z których decyduje się skorzystać coraz więcej różnego rodzaju firm i instytucji. Związane jest to z troską zarówno o pracowników, jak i klientów, a to za sprawą tego, że dostępność do wody pitnej jest jednym z tych benefitów, który wpływa na jakość i komfort pracy. W ten sposób osoby zatrudnione w takim biurze, nie muszą zadbać we własnym zakresie o posiadanie wody pitnej w biurze. Przyczynia się to nie tylko do polepszenia atmosfery w pracy, ale także do tego jak jest postrzegana dana firma.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy wody do biura?

Chcąc zadbać o sprawdzoną firmę, w przypadku której będziemy mogli liczyć na to, aby dostawa wody dla pracowników, odbywała się w sposób regularny, zgodnie z ustalonym harmonogramem, co do dni i godzin, warto jest się najpierw nieco zapoznać z rynkiem. W końcu należy pamiętać, że nie każde z tych przedsiębiorstw działa na terenie całej Polski, czy też na obszarze konkretnego województwa. To właśnie powinien być pierwszy czynnik, na który zwrócimy uwagę. W kolejnym kroku warto jest się zapoznać z ofertą takiego dostawcy, zwracając przy tym uwagę na kwestie związane m.in. z tym, jakie produkty posiada w swoim asortymencie, ponieważ możemy mieć do czynienia z różnymi wariantami wody (tj. gazowaną, lekko gazowaną i niegazowaną) oraz innymi napojami gazowanymi i niegazowanymi w postaci m.in. soków. Następnie warto jest zobaczyć w butelkach/baniakach o jakich pojemnościach dostarczana jest woda i napoje, czy dostawy realizowane są regularnie, ile dana firma działa na rynku, jaką ma opinię i jakie opcje/formy płatności oferuje.

Aquamo – przykład sprawdzonego, solidnego i uznanego dostawcy wody do biura i domu na rynku

Jedną z bardziej uznanych na rynku firm, z której usług od lat korzysta szereg wielu przedsiębiorstw, instytucji, a także gospodarstw domowych, jest Aquamo. Wspomniana firma od początku działalności dba o najwyższą jakość świadczonych usług, co w połączeniu z atrakcyjną ofertą i regularnymi dostawami, czyni ją jedną z bardziej konkurencyjnych na rynku. Aquamo dba o to, aby oferta dla każdego klienta była dopasowana w sposób indywidualny, dzięki czemu możliwe będzie sprostanie jego najróżniejszym potrzebom. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, jednak w każdym momencie istnieje możliwość jej wypowiedzenia. Dodatkowo w ofercie omawianej firmy oprócz wody źródlanej w baniakach o pojemności 18,9l, dostępne są również dystrybutory wody mechaniczne i elektryczne, woda butelkowana gazowana i niegazowana (0,5l i 1,5l) kubki plastikowe oraz syropy do wody, które występują w różnych smakach.

Artykuł sponsorowany